Усі уроки інформатики. 5 клас - Інформатика <!--if(Книги, робочі зошити)-->- Книги, робочі зошити<!--endif--> - Каталог файлів - Деревенька
Наші партнери
Головна сторінка
Наприклад: розробки уроків, презентацію, книгу, картинку, фільм, музику

Усі уроки інформатики. 5 клас


Назва: Усі уроки інформатики. 5 клас
Автори: Лещук Р.І., Лещук І.М.
Видавництво: Основа, 2013
Формат: ПДФ
Розмір: 28 мб
Докладні розробки уроків до вивчення інформатики в 5 класі за програмою загальноосвітньої школи з використанням підручників Морзе Н. В.,Барна О. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Саражинська Н. А. Інформатика. 5 клас та Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. Інформатика. 5 клас.
FileSpace
Turbobit
Завантажень: 0
Комментарів: 0
Переглядів: 1764

Авторські права:
Матеріали на сторінці викладено лише для ознайомлення чи тестування. Всі файли - це зібрання посилань в Інтернеті і ніякої відповідальності за них автор сайту не несе! Всі права власності визнаються за авторами матеріалів. Скачавши інформацію сторінки, користувач згоден з тим, що робить це для ознайомлення та має знищити її впродовж 24 годин після завантаження або придбати у фірми-виробника!


Поділись посиланням на матеріал:
 • - посилання
 • - BBCode
 • - HTML

 • ПРО САЙТ:

  Життя не стоїть на місці, а невгамовно крокує вперед, змінюючи все і всіх на своєму шляху. Іноді кожен з нас потребує чиєїсь допомоги, гарної поради чи, на кінець, доброго слова. Людина, що поважає себе, завжди буде дбати про свій інтелектуальний розвиток та освітній розвиток своїх дітей, внуків та правнуків. Ну а для цього потрібно уміти знаходити та володіти потрібною інформацію. Саме це завдання буде намагатися вам допомогти вирішити наш сайт «ДЕРЕВЕНЬКА», який в першу чергу орієнтований на освітні потреби дітей та їх батьків, учителів та всіх небайдужих до свого освітнього рівня.

  Чому назва сайту «ДЕРЕВЕНЬКА»? Відповідь на це запитання неоднозначна … Вона скоріш залежить від фантазії та уяви кожного, хто завітав до нас. Можливо це повязано з назвою села, можливо з прізвищем людини, можливо з «русько-українською» (що дуже часто зустрічається в нинішній час) трактовкою слова «село». Кожен з вас домислить сам. Головне, щоб сайт був корисний для його відвідувачів.

  На нашому сайті ви зможете знайти потрібну вам навчально-методичну літературу, матеріали для оформлення класних кімнат та кабінетів, картинки різної тематики, музику для оформлення шкільних заходів, презентації, цікаві науково-популярні, документальні та художні фільми.

  Як правило, наша команда віддає перевагу українськомовним матеріалам тому, що українська мова – це наша рідна, соловїна, милозвучна мова. І тому кожен з нас повинен не соромитись її, спілкуватись нею, удосконалювати та захищати її.

  Звичайно, в житті кожної людини завжди повинно бути час для змістовного відпочинку. Для людини, що працює розумово, іноді фізична праця на своїй присадибній ділянці сприймається як гарний, працетерапевничний відпочинок. І цей напрямок також врахований командою нашого сайту. Ми допоможемо вам знайти цікаву і необхідну навчальну літературу та навчальне відео про догляд за своєю оселею, присадибною ділянкою, тощо.

  Тож залишайтеся з нами, бо ми завжди раді вам та всім тим, хто готовий до плідної співпраці.  Мова сайту
  Обрати мову / Choose language:
  Russian
  English
  French
  German
  Japanese
  Italian
  Portuguese
  Spanish
  Danish
  Chinese
  Korean
  Arabic
  Czech
  Estonian
  Belarusian
  Latvian
  Greek
  Finnish
  Serbian
  Bulgarian
  Turkish
  Форма входу

  Графіка
  Наша кнопка
  Ми будемо Вам вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку у себе на сайті:

  ДЕРЕВЕНЬКА

  Наші партнери
  Меню сайта
  У нас знайшли


  Статистика сайта
  Яндекс.Метрика
  Зараз online
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Сьогодні нас відвідали

  корисний сайт!